Projekty

Snažíme se být #ecofriendly, proto brčka i veškeré obalové materiály, které používáme na kávu s sebou i k balení dortů s sebou, jsou z kompostovatelných materiálů. Totéž platí i o víčkách na kelímky. Jakkoli vypadají z plastu, jsou kompostovatelné.

Na začátku listopadu 2018 jsme se zapojili do projektu MyToGo! Jde o projekt předcházející vzniku jednorázového odpadu. MyToGo vytváří mapu kaváren, ve kterých si můžete bez obav nechat připravit svou kávu na cesty do vlastního termohrnku. A přesně to je možné i u nás.  V prvním měsíci fungování projektu jsme v naší kavárně připravili akci. Všichni, kdo si přinesou vlastní termohrnek, dostanou kávu se slevou 10 kč!

Další zajímavý projekt, do kterého jsme se zapojili, má název Dejkafe. Jde o to, že si stáhnete aplikaci s mapou kaváren a předplatíte si za 300 kč kredit na měsíc. S tímto kreditem si můžete každý den během následujícího měsíce dát jednu kávu v některé z vybraných kaváren zdarma. Snadno si tedy spočítáte, že pokud v kavárnách vypijete více jak 7 espress za měsíc, tak se vám to vyplatí!